O Nas - iPermaDerm

O Nas

  /  O Nas

O Nas

ipermaderm

Tak jak Ty realizujemy pasję do tworzenia i dbania o piękno!

Hurtownia iPermaDerm specjalizuje się w produktach i urządzaniach w zakresie makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej. Jesteśmy częścią ogólnopolskiej marki – Dermalogika.

Wielu ludzi twierdzi, że synergia serca i rozum to siła napędowa każdej pasji. Tak jest właśnie  w naszym przypadku Dermalogika oraz iPermaDerm to nasza pasja. Moja i Wiktora.

~ Malwina

Nasza

historia

Nie była to łatwa decyzja, jednak podjęłam ją! Poszłam za głosem serca i radą Konfucjusza. Otworzyłam swój pierwszy gabinet kosmetyczny. Dla mnie miał aż 8m kw. Był to czas ciężkiej pracy, zdobywania wiedzy, udziału w licznych szkoleniach oraz Rocznej Szkole Trenerskiej Agnieszki  Zapały. Czas całkowitego poświęcenia się DERMALOGICE, który w 2018 roku został nagrodzony zdobytym mistrzostwem w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym. Ten tytuł był potwierdzeniem słusznie podjętej życiowej decyzji. Moim powołaniem stało się podkreślanie naturalnego piękna każdej kobiety, która wybrała DERMALOGIKĘ. Moja pasja stała się moim satysfakcjonującym sposobem na samorealizację zawodową. A ta była tak wielka, że pochłonęła również mojego męża Wiktora. Ciężko byłoby mi osiągnąć sukces zawodowy i uczynić z DERMALOGIKI jeden z najnowocześniejszych gabinetów, bez jego wsparcia. Pierwsze kroki Wiktora w branży kosmetycznej, związane były z odciążeniem mnie i prowadzeniem całego zaplecza gabinetu: księgowości, logistyki zamówień produktów i urządzeń. W tym czasie on zdobywał niezbędną wiedzę, a ja mogłam z zaangażowaniem oddawać się pigmentacji.

Dzisiaj, Wiktor to mózg innowacji i nowości Dermalogiki oraz hurtowni iPermaDerm. Branża kosmetyczna oczarowała go z wzajemnością, czego efektem jest uruchomiony przez Wiktora sklep internetowy z asortymentem polskich i zagranicznych producentów wytwarzających produkty i urządzenia do makijażu permanentnego. Stawiamy na wydajne i bezpieczne produkty, które testujemy sami. Chcemy być pewni, że oferujemy najwyższą jakość usług naszym klientkom i klientom. Dzisiaj, wprowadzamy również szkolenia odpowiadając na potrzeby rynkowe. Wierzymy, że to kolejny dobry kierunek rozwoju naszej firmy.

Mam poczucie, że Wiktor i ja, jesteśmy niczym serce i rozum. Stanowimy synergię. Nasza praca jest pasją podkreślającą piękno kobiet. Wartości jakie wyznajemy i przekładamy na naszą działalność, doceniają klientki i klienci. Zarówno salonu jak i hurtowni. Dla nas to prawdziwa radość i satysfakcja z tego co robimy, i jak to robimy. Jesteśmy bowiem dla naszych klientek i klientów.To oni są dla nas najważniejsi.

~ Malwina

Misja

iPermaDerm

Misją iPermaDerm jest dostarczanie sprawdzonych produktów i urządzeń ze starannością. Pragniemy, aby czas zakupów był dla Ciebie wyjątkowym doznaniem, pełnym piękna i inspiracji.

Wizja

iPermaDerm

Hurtownia iPermaDerm to Twój partner w branży beauty. Tak jak Ty realizujemy swoją pasję do tworzenia i dbania o piękno!

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.